Všechno je možný

20. října 2023, 19:00 - 22:00

KC UNITARIA v Praze + ON-LINE přenos

Srdečně vás zveme na motivační besedu se čtyřmi osobnostmi, které čelily různým životním propadům. Protože to nevzdali a uvěřili, že Všechno je možný, stali se ve svých oblastech zájmů jedinečnými a úspěšnými.

Srdečně vás zveme na motivační besedu se čtyřmi osobnostmi, které čelily různým životním propadům. Protože to nevzdali a uvěřili, že Všechno je možný, stali se ve svých oblastech zájmů jedinečnými a úspěšnými.

Už nyní se na vás všechny těší:

Josef Šálek, který se svým příběhem dotkne vašich srdcí

Jan Rak, který vám ukáže, že všechno co jste si mysleli, že je pravda, může být úplně jinak

Libor Podmol, který umí skočit opravdu do všeho nejen po hlavě, ale hlavně také na motorce s tématem cesta je cíl

a Tomáš Adam, který je autorem filmu JOSKA ŠÁLEK - VŠECHNO JE MOŽNÝ a tvůrce filmu Sebepoznání 1 a 2, který pohovoří o tom, jak lze manifestovat myšlenku do hmoty.

Tato beseda je zároveň podporou filmu, který má podobně smělý záměr - inspirovat lidi na celém světě. Ve filmu se můžete těšit na Jirku Procházku - prvního českého UFC šampióna v polotěžké váze, který se svými výkony zapsal do dějin českého MMA. Mariana Jelínka, bývalého dlouholetého mentálního kouče Jaromíra Jágra, který nyní předává vrcholovým manažerům a sportovcům především umění sebekoučinku. Stejně tak hosty, kteří přijali pozvání na tento zážitkový večer Libora Podmola, Jana Raka a další skvělé osobnosti. Celé setkání doprovodí svými originálními písněmi neodolatelná Maruška Tilšarová.

Přijďte podpořit zrod filmu a zároveň se společně inspirovat v duchu, že VŠECHNO JE MOŽNÝ.

Setkání proběhne 20.10. od 19:00 do 22:00 v samotném centru města na Praze 1, Anenské náměstí 5, v překrásném prostoru UNITARIA a pro ty z vás, kteří se nemohou dostavit osobně, máme možnost se připojit také ON-LINE.

Příspěvek na akci je: 490 Kč na živo a 370 Kč prostřednictvím ON-LINE přenosu.

Kapacita sálu je omezena pouze na cca 190 lidí, tak vy kteří u toho chcete být skutečně nablízko a v bezprostřední přítomnosti dění, neváhejte.

Vstupenky

Pořadatelem akce je Josef Šálek.
Prodej vstupenek zajišťuje AKCElerátor ve spolupráci s Aktivací potenciálu.